FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Eu07, Et41, co z silnikami ?
Autor Wiadomość
przemek9242
user


Wiek: 32
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 83
Skąd: paniówki
Wysłany: 09-01-2015, 05:29   Eu07, Et41, co z silnikami ?

Witam ponownie. Mam problem z ktorym postanowilem powalczyc dopiero dzis chodz mam go od dawna .
Lokomotywy podane w temacie sa praktycznie niegrywalne i nie wiem dlaczego. Problem jest taki że lokomotywy w trybie kabinowym do 40km/h rozpedzjaja sie niewiarygodnie dlugo a po przekroczeniu tej granicy osiagaja ponad 100 w kilka sekund. Nie wspominajac o tym ze zeby to jakos jechalo trzeba na starcie nastawnik przestawic od razu na max . Mam wgrane silniki od Leo .Czy to tylko ja mam taki blad czy te lokomotywy nie maja realistycznych silników i sterowania kabinowego ? Moze sa jakies inne realistyczne silniki albo powstala juz nowa kabina ?

Dziekuje za odpowiedz
 
 
UAZ 
znawca
Automatyk



Pomógł: 54 razy
Wiek: 26
Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 1617
Skąd: Kargowa/Wolsztyn
Wysłany: 09-01-2015, 06:49   

Te silniki były pisane pod TRS2004 który miał fizykę z kosmosu i grawitację z księżyca. W kolejnych TRSach i TSach tą fizykę modyfikowano, stąd te dziwne charakterystyki. Najprościej jest oczywiście podmienić ten silnik na jakiś inny, poszukaj po innych siódemkach. Bodaj te od Zgreda mają inne silniki wpisane w configu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group