FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamrażanie się TRS19
Autor Wiadomość
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-04-2020, 18:15   Zamrażanie się TRS19

Witam!
Od niedawna mam taki problem z Tereską że przy wychodzeniu z trybu geodety zawiesza się. Tzn. wygląda to tak, że z trybu geodety daję próbną jazdę i jest OK. Po sprawdzeniu jazdy i wyjściu z maszynisty wchodzi prawidłowo znowu w tryb geodety. I teraz jeśli chcę wyjść już całkiem z gry, daję wyjdź z geodety, program się pyta czy zapisać - odpowiadam NIE bo nie chce zapisywać nowej sesji i wówczas pojawia się ekran ładowania gry. I tak już pozostaje i dopiero muszę zamknąć proces żeby to zniknęło. Po ponownym uruchomieniu oczywiście naprawa bazy danych a jak ponownie otwieram do edycji poprzednio edytowaną trasę to pojawia się okno z zapytaniem czy uwzględnić zrobione zmiany czy nie. I później już znowu jest OK. W trakcie edycji od czasu do czasu zapisuję ręcznie stan edycji i wówczas nie ma też żadnych problemow
_________________
KUID:269437
 
 
 
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-04-2020, 08:18   

Nie wiem czy to była wina jakiegoś skryptu czy czegoś innego, ale fakt jest taki, że uspokoiło się to i obecnie program zamyka się poprawnie. Stało się to, być może zbiegiem okoliczności - akurat po naprawie niektórych samochodów. ;-)
_________________
KUID:269437
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group