FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Błąd przy importowaniu treści
Autor Wiadomość
szymon9263
trainz



Pomógł: 6 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-09-2011, 23:25   Błąd przy importowaniu treści

Przy próbie importu treści z folderu local z TRS 2006 do Trainz Classic pojawia się taki błąd:

czym może być to spowodowane, dodam ,że dzieje się to, gdy CMP w TC zaczyna importować te treści wyskakuje ten błąd i jak wiadomo kończy się przerwaniem pracy CMP i wywaleniem do pulpitu, dodam, że mam ok 35 GB dodatków ( w folderze local), a na dysku na którym mam zainstalowany TC mam 46 GB wolnego miejsca.
_________________
Kto pyta nie błądzi..
 
 
 
Cris 
zaawansowany


Pomógł: 20 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 999
Skąd: Źmigród/Leszno
Wysłany: 19-09-2011, 23:49   

Powiem tak. Ja nie przenosiłem dodatków z TRS2006 do TC poprzez import bo po co. Po prostu przeniosłem folder local z TRS2006 do TC. Później przy pierwszym otwarciu poczekałem trochę sobie aż gra przemieli te dodatki i wszystko miałem ;) Może tak spróbuj, bo raz, że szybciej i widzisz co kopiujesz i w ogóle.
 
 
 
szymon9263
trainz



Pomógł: 6 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-09-2011, 11:39   

Twój sposób zadziałał u mnie ( zawsze instalowałem przez import treści ale widzę ten sposób jest lepszy). Korzystając z tego tematu chciałbym spytać, czy nie ma innej możliwości poprawy wagonów opartych na modelu chestera niż mozolna ingerencja w siatkę każdego modelu ( przez hex), myślałem,że jest to łatwiejsze,( np. poprawa tylko samego wózka). Mam pytanie do ludzi, którzy jeszcze działają na TC,czy posiadają jeszcze te poprawione wagony ( mówię o innych, niż te poprawione przez zolwika i wisząca na ZWD), ponieważ duża część wagonów głownie masa węglarek innych wagonów pojawia się bez wózków, czy ktoś ma w miarę poprawione wagony pod ten standard ?
_________________
Kto pyta nie błądzi..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group